O uczelni

Aktualności

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2021/2022

Rozpoczynający się rok akademicki 2021/2022 postawił przed studentami nowe wyzwania. Sytuacja panująca w kraju i na świecie sprawiła, że zeszłoroczny rok akademicki odbywał się w systemie nauki zdalnej. Tegoroczni studenci pomimo wciąż panującej pandemii Covid-19 mieli możliwość spotkać się na uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022, która z uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa została podzielona i odbyła się zarówno w Kaliszu jak i Łodzi.

Inauguracja w Kaliszu odbyła się 9 października 2021 r. w sali konferencyjnej hotelu Calisia. Na Inauguracji dopisała społeczność akademicka jak i zaproszeni goście. Wykład Inauguracyjny pn. „Efektywność osobista” poprowadził Trener Biznesu – Maciej Rzepkowski.

Inauguracja w Łodzi odbyła się 15 października 2021 r. w Łódzkim Towarzystwie Naukowym. Wykład Inauguracyjny pn. „System bankowy w sektorze finansowym” poprowadził wieloletni wykładowca Wyższej Szkoły Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego dr Andrzej Bogus.

ZAŁÓŻ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ – NOWY PROJEKT DOTACYJNY

Cały czas nie zwalniamy tempa i uruchamiamy dla Was kolejny projekt dotacyjny pn. Przedsiębiorcza kobieta w subregionie sieradzkim, w którym 19 kobiet otrzyma bezzwrotną dotację w wysokości 23050, 00 zł netto na założenie własnej działalności gospodarczej. Czego ma dotyczyć działalność ? To zależy wyłącznie od samych zainteresowanych i ich pomysłów. Poza dotacją nasze uczestniczki otrzymają wsparcie w postaci środków przez okres 6 miesięcy na bieżące opłaty w wysokości 2800,00 zł tzw. wsparcie pomostowe.

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową: www.przedsiebiorczakobieta.wsfi.pl

Skip to content