• Slider 5
 • Przerwa świąteczna

  Informujemy, że w dniach 16 i 17 sierpnia 2018 r. Szkoła będzie nieczynna.

  Zapraszamy do nas po tej przerwie świątecznej.

 • Budynek widoczny z daleka   i pięknym widokiem

  Zmiana lokalizacji.

  Już od dziś zapraszamy do naszej nowej siedziby! Wróblewskiego 18 - 8 piętro. 

 • Rekrutacja na rok 2018/2019

  Rekrutacja na rok 2018/2019 studiów już trwa! Sprawdź naszą ofertę. 

   

   

 • Kolejna edycja Konkursu Wiedzy Ekonomicznej

  Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego organizuje kolejną edycję Konkursu Wiedzy Ekonomicznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu Kalisza oraz powiatów: pleszewskiego, ostrowskiego i tureckiego.

 • Informacja od Rektora Wyższej Szkoły Finansów i Informatyki

  Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. Janusza Chechlińskiego w Łodzi na kierunku Ekonomia studia I stopnia, zmienia profil kształcenia z ogólnoakademickiego na profil praktyczny.

Witaj na naszej stronie

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. Janusza Chechlińskiego w Łodzi aspiruje do miana uczelni otwartej na nowe wyzwania edukacyjne, promującej idee nowoczesnego nauczania kształcąca na zapotrzebowanie tutejszego rynku pracy.

Podejmuje również działania uprzedzające poprzez prowadzenie badań pilotażowych i określenie europejskich standardów kształcenia oraz wdrożenia ich do procesu dydaktycznego. Pozwala to na ukierunkowanie studenta na sukces, a po ukończeniu studiów, na jego integrację ze społecznością lokalną. Programy studiów w WSFI w Łodzi spełniają wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 26 września 2016 r. w sprawie warunków prowadzenia studiów na określonym kierunku i poziomie kształcenia.

Script logo