• Slider 5
 • Zmiany w zajęciach dydaktycznych na WSFI


  Drodzy studenci! 

  W trosce o Nasze wspólne bezpieczeństwo zgodnie z decyzją Rektora WSFI od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania zostają zawieszone wszystkie zajęcia dydaktyczne, egzaminy oraz konsultacje.

  Nasi wykładowcy podejmują działania zmierzające do przeniesienia aktywności w bezpieczną strefę Internetu.

  Bądźmy na bieżąco – o dalszych decyzjach Rektor będzie informował na stronie internetowej i Facebooku, a wykładowcy będą się kontaktować z Wami za pomocą kont mailowych.

   

 • Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości 2020

  Ruszyła kolejna edycja Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości. 
  Zapraszamy do zapisów wszystkich chętnych maturzystów województwa łódzkiego i wielkopolskiego!! 

 • Ruszamy projekt "Od zera do milionera 3" !!!

  UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!
  Rozpoczynamy realizację projektu "Od zera do milionera 3". 

 • Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

  Zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2019/2020

 • Artur Gadowski w naszym projekcie!!!

  Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, którego udzielił nam Pan Artur Gadowski w ramach realizowania przez WSFI 3 drogi Uczelni
  (Projekt Łódką do Sukcesu-Wyższa Szkoła Dzieci)

Witaj na naszej stronie

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. Janusza Chechlińskiego w Łodzi aspiruje do miana uczelni otwartej na nowe wyzwania edukacyjne, promującej idee nowoczesnego nauczania kształcąca na zapotrzebowanie tutejszego rynku pracy.

Podejmuje również działania uprzedzające poprzez prowadzenie badań pilotażowych i określenie europejskich standardów kształcenia oraz wdrożenia ich do procesu dydaktycznego. Pozwala to na ukierunkowanie studenta na sukces, a po ukończeniu studiów, na jego integrację ze społecznością lokalną. Programy studiów w WSFI w Łodzi spełniają wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 26 września 2016 r. w sprawie warunków prowadzenia studiów na określonym kierunku i poziomie kształcenia.

Script logo