• Slider 5

Oferta studiów On-Line

Studia e-learningowe na WSFI  
to jedna z najlepszych ofert na rynku.

!) Zapisujesz się na prawdziwe, nowoczesne studia. 
!!) Jakość nauczania gwarantowana.
!!!) Na pewno dasz sobie radę technicznie: obsługa platformy jest banalnie łatwa!! My Ci zawsze pomożemy.
!!!!) Nasze studia są bardzo przystępne cenowo. 

Podejmij WYZWANIE!!
Zapraszamy do zapisów: REKRUTACJA

Zalety studiów e-learningowych:

- bezpieczny sposób studiowania w dobie pandemii,
- oszczędność czasu i pieniędzy,
- nauka we własnym tempie,
- minimalizacja liczby zjazdów tradycyjnych,
- łatwiejsze powiązanie studiów z innymi obowiązkami,
- można studiować w każdym miejscu (ławka w parku, łódka na jeziorze) i o każdej porze dnia
   (nawet w środku nocy ;) ),
- dyplom niczym się nie różni od dyplomu studiów tradycyjnych.

 

Studia na odległość na WSFI to prawdziwy e-learning. To nie "nauka" polegająca tylko na wysłuchiwaniu co tydzień wykładowcy poprzez Zoom czy Teams i ewentualna korespondencja mailowa! 
U nas zapisujesz się na dedykowaną platformę edukacyjną, na której zrealizujesz specjalnie opracowane „ścieżki nauki”, czyli proces zaliczania kolejnych etapów z danego przedmiotu. Spotkania z wykładowcami są dodatkiem, acz miłym :)

Pracujemy na materiałach dedykowanych do zdalnego nauczania. To nie są skany z podręczników, czy jednokartkowe opisy. Mamy najlepsze materiały e-learningowe dla kierunku ekonomia na poziomie licencjackim w Polsce. Nasze materiały opracowywaliśmy i testowaliśmy ponad 3 lata w ramach projektu EFS „Wirtualna ekonomia”. Mamy praktycznie komplet materiałów dla wszystkich przedmiotów z licencjatu z ekonomii ! To ponad 80 kursów: wykładów, ćwiczeń, konwersatoriów czy lektoratów! Każdy z kursów podzielony jest na moduły, które składają się z treści wykładowych oraz różnego rodzaju aktywności mobilizujących pracę studenta (testy, fora, chaty, eseje, itd.). Wszystkie przygotowane pod nadzorem metodyków zdalnego nauczania !

Mamy doświadczenie w prowadzeniu studiów na odległość. Studia z projektu EFS „Wirtualna ekonomia” przez wiele lat służyły naszym studentom.

Nasz e-learning realizowany jest w systemie bleanded-learning, co oznacza, że będziemy na pewno widzieć się w realu! Bo takie też są wymogi MNiSW. Te spotkania, na zjazdach, są uzupełnieniem i podsumowaniem pracy zdalnej. W pierwszym roku liczba zjazdów będzie nieduża z uwagi na pandemię oraz na zakres merytoryczny wykładanych przedmiotów. Natomiast wzrośnie ona w kolejnych semestrach wraz z realizacją praktycznych przedmiotów specjalnościowych. Bo uczymy umiejętności praktycznych niezbędnych w zawodach. 

Wciąż się rozwijamy! Nasz e-learninig jest jak „organizacja ucząca się”. Dokładamy starań, by urozmaicać kanały komunikacji, rozwijać ofertę studiów licencjackich oraz podyplomowych. Naszą ambicją jest zostać uczelnią o najlepszym kierunku ekonomia w systemie on-line. Jak ktoś będzie myślał „ekonomia on-line” to będzie myślał „ekonomia na WSFI”!!! 

Dołącz się do nas!

 

Script logo